Menu Zavřeno

Kdo jsme?

Jsme mladí

Jsme parta mladých lidí, které baví učit technické předměty, zároveň chceme přispět ke zvýšení vzdělanosti v technických oborech mezi mládeží. Cílíme zejména na obávané předměty jako jsou matematika nebo fyzika, neboť stojí na samém začátku všech technických studií. Nezbytné jsou např. i ke studiu ekonomických studií a bez znalosti matematiky se neobejde ani mnohý úspěšný podnikatel. Myslíme si, že tyto předměty nejsou takovým strašákem, jak jsou většinově vnímané. Proto jsme se rozhodli rozjet tento projekt, abychom tyto společenské předsudek zmírnili.

Jsme kvalifikovaní

Klíčovým faktorem výuky je kvalitní lektor, který nejenže sám ovládá vyučovaný předmět na vysoké úrovni, ale také dokáže své znalosti předat studentům. Naši lektoři jsou vybíráni s nejpřísnějším důrazem na odbornou kvalitulektorské schopnosti, ale i lidské vlastnosti. Chceme, aby k nám studenti chodili rádi a cítili se s námi dobře.

Jsme nadšení

Zkoušky v cajku jsme zahájili na podzim 2018 po předchozích zkušenostech získaných zejména při několika letém individuálním i kolektivním doučování matematiky, dále výukou na střední, ale i vysoké škole. Naši lektoři mají zkušenosti s tvorbou vlastních výukových podkladů a psaním učebnic. 

Věříme, že naše úsilí bude úspěšné a že se naše nabídka kurzů bude rozrůstat.

Provozovatel

IT&T services, s.r.o.
Varnsdorfská 329/21
IČ: 07418469
Zapsáno u Městského soudu v Praze, spisová značka C 300703
Kontakt: 
E-mail: info@zkouskyvcajku.cz
Telefon: +420 703 565 525

Všeobecné obchodní podmínky platné od 10. 9. 2018.