Menu Zavřeno

Přehled častých dotazů, na které se ptáte

Přihlásit se můžeš pouze prostřednictvím kontaktního formuláře, který zobrazíš kliknutím na tlačítko „Přihlásit“ u kurzu, do kterého chceš chodit.

Jiným způsobem než převodem na účet není možné kurzovné platit. Důležité je správně vyplnit variabilní symbol. Pak můžeš mít jistotu, že budeš v momentě přijetí platby úspěšně zapsaný/á.

Po úspěšné registraci (přes registrační formulář) Ti pošleme na e-mail platební údaje pro zaplacení kurzovného. Ale pozor, v tento moment jsi na kurz sice přihlášený, ale zapsaný jsi na kurz až v momentě přijetí platby. To znamená, že dokud není uhrazeno kurzovné, nemáš místo na kurzu jisté. Proto prosíme, abys ve svém vlastním zájmu s platbou neotálel.

Všichni naši lektoři mají technické vzdělání, tedy matematiky a fyzika jsou součástí jejich práce ale i koníčkem. Kromě toho nás baví učení, s kterým máme dlouholetou zkušenost.

Na začátku každé lekce od nás studenti dostanou pracovní listy, do kterých budou moci příklady přímo počítat. Tudíž je potřeba si přinést vlastní psací potřeby a kdyby se někdo chtěl více rozepsat, tak i sešit, či volné listy papíru. Doporučujeme si vzít i nějaké malé občerstvení na přestávku.

Nepotřebuješ, všechny podklady od nás dostaneš každou lekci přímo na kurzu a jsou zahrnuté v ceně.

Informaci o místě konání najdeš v popisu konkrétního kurzu.

Sejdeme se vždy 10 minut před začátkem lekce ve vestibulu školy. Jakmile bude lekce začínat, přesuneme se do učebny, a začneme. Přibližně uprostřed si uděláme přestávku, po které budeme pokračovat ve výuce až do konce lekce. Na konci společně opustíme třídu a před budovou se rozejdeme. Pokud budou rodiče chtít, počkáme, než si Tě převezmou. Na tom se ale musíme s rodiči nejprve výslovně dohodnout.

Nenašel jsi odpověď na svoji otázku? Neboj se nám napsat na info@zkouskyvcajku.cz, rádi Ti odpovíme.